Цікаві факти про суші

21/12/2023
Цікаві факти про суші

Щоб стати ще ближче до улюбленої страви, хочемо поділитися з вами цікавими фактами про суші та роли.


  1. Норі раніше видобували, очищаючи його з дна суден. Хоча в сучасному світі це може здатися дивним, у минулому цей метод був поширений. Після прибуття човна з морського плавання, норі обережно знімали, створювали листи і потім сушили. Однак, сьогоднішні кухарі навчилися вирощувати норі штучно. І такі традиційні методи лишилися в минулому.

  2. Готувати суші, на думку старих уявлень, мав чоловік. Причина полягала в тому, що ніби у жінок температура тіла вища і це могло призвести до швидкого псування сирої риби при контакті з теплими руками.

  3. Хоча суші часто асоціюються з сирою рибою, є багато різних видів суші, у тому числі з вареним, смаженим або маринованим м'ясом, а також з овочами. І багатьом таке поєднання до вподоби.

  4. У Японії існує традиція вважати тиждень до і після Нового року невдалою для вживання суші через нещасливий період.

  5. У 2008 році японський астронавт Коїчі Ваката доставив із собою на Міжнародну космічну станцію інгредієнти для суші та приготував його в умовах невагомості.

  6. Існує рекорд з найдовшого суші-ролу, який був встановлений у Японії. У 2013 році шеф-кухар приготував рол завдовжки понад 2,5 кілометри!

  7. Ну що ж, думаємо, ви встигли переконатися в тому, що суші - це далеко не нудна японська їжа. А тепер від теорії до практики – виберіть найкращі роли з меню доставки TAKIDA і насолоджуйтесь справжнім смаком Японії.