Про нас

Давно шукаєте найсмачніші суші Дніпра? Вважайте, проблема вирішена. Преміальна доставка ролів TAKIDA втамує будь-яке гастрономічне бажання.

 

Декілька років наша команда старанно пропрацьовувала деталі, відточувала майстерність та доводила до ідеалу кожну страву. Все, аби підкорити вас ролами, після яких не захочеться звертатися до інших доставок.

 

Що ж, годі про нас, давайте поговоримо про страви?

 

А їх у нас понад 30 видів: від автентичних традиційних ролів до авторських рецептів. Які розробляв, до речі, справжній гуру японської кухні. Страви якого задовольнять смаки як любителів, так і гурманів.

 

Не можна не згадати про якість продуктів. Гарантуємо, до вашого столу потраплять не тільки найсмачніші, але й найсвіжіші роли. Ми не використовуємо заморожену рибу і, тим паче, вчорашні заготовки. Кожен інгредієнт обробляється безпосередньо перед приготуванням, зберігаючи свою свіжість та аромат

 

В чому наш секрет?

 

Ми б могли сказати, що ніякого секрету. Але це не так! Головна родзинка - в майстерності та професіоналізмі. Кухарі, які на «ти» з японською кухнею, приготують роли в найкоротші терміни. Звісно, не втрачаючи якості та смаку. Кожен з них - справжній експерт у своїй сфері. Він майстерно володіє справою та знає усі нюанси та хитрощі.

 

А ще, в нас діє система бонусів та знижок. Тож роли від доставки TAKIDA - не тільки смачно, а й дуже вигідно!

 

Чому варто замовити суші саме у нас?

 

Тут не будемо багатослівними. TAKIDA - це історія не лише про їжу, але й про ставлення до клієнтів. З нами ви не станете просто номером чергового замовлення. Ви - вже частинка великої родини TAKIDA. А наші страви - прояв неймовірної любові.

 

Обирайте та замовляйте улюблені роли просто зараз на takida.in.ua!